O nás

plug-free-img.png

Profil firmy

Firma Potřebujipomoc.cz bylo založena v roce 2010. S instalacemi slaboproudu máme již bohaté zkušenosti. Od začátku působíme pod obchodní značkou PotřebujiPomoc.cz působící zejména na Klatovsku, Domažlicku a Plzeňsku se zabývá širokým spektrem služeb nejen v oblasti informačních technologií. Zajišťujeme kompletní montáže, prodej a servis v oblasti slabouproudých rozvodů a systémů. Veškeré Vaše nesnáze řešíme individuálně se zákazníkem a snažíme se najít optimální řešení daného problému. Jsme tady pro Vás, zkuste se na nás spolehnout a kontaktujte nás. Obratem Vás kontaktujeme s řešením.

Accolades

Habeo nemore appellantur eu usu putant adolescens consequuntur ei, mel tempor consulatu voluptaria Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Aliquam suscipit felis a arcu laoreet congue. Habeo nemore appellantur eu usu putant adolescens consequuntur ei, mel tempor consulatu voluptaria.

  • Luctus nec ullamcorper mattis
  • Habeo nemore appellantur
  • Mel tempor consulatu voluptaria
  • Pulvinar dapibus leo.

Have queries?

Mel tempor consulatu voluptaria. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lidé, se kterými pracujeme

client3-free-img.png
client2-free-img-nnt5hcimi9ldd6vsj9t16h7do75laya6bkq4s1t52i.png
client4-free-img.png
client5-free-img.png
client1-free-img.png

Request A Quote Today

...

Reach Us

Location :

36-B W 1st Ave, Miller, SD 57362, USA

Email :

info@domain.com

Phone :

+1-800-123-4567

+1 123-456-7890

Aliquam suscipit felis a arcu laoreet congue. Habeo nemore appellanturusu putant adolescens conse quuntur ei, mel tempor consulatu voluptaria.